Fiyat Tablosu

Full otomasyon sistemi ile baştan aşağıya VDS sunucunuz otomatik olarak kurulur ve sizlere teslim edilir. Günün her saatinde sipariş vererek online bir şekilde VDS sunucusunu 5 dakikada alabilirsiniz.

image

Türkiye Lokasyon Otomatik Kurulum20 TL'den

Başlayan Fiyatlarla Panelli SunucularOtomatik kurulum ve yönetim paneli ile 15 saniyede Arma 3 sunucu sahibi olabilirsiniz. Panel üzerinde oyunu kapatıp açabilir veya sıfırlayabilirsiniz. Arma 3 bilgisine sahip olmadan kolaylıkla oyununuzu açıp yönetebilirsiniz.

image

Fransa Lokasyon DDOS Korumalı25 TL'den

Başlayan Fiyatlarla Sanal Sunucu (VDS)Profesyoneller için son teknoloji ile donatılmış Fransa lokasyon %100 DDoS koruma garantili Arma 3 server sahibi olabilirsiniz. Size verilecek sanal sunucuya istediğiniz gibi oyunu kurabilir ve yönetebilirsiniz.


image

Türkiye Lokasyon DDOS Korumalı20 TL'den

Başlayan Fiyatlarla Sanal Sunucu (VDS)Profesyoneller için son teknoloji ile donatılmış Türkiye / İstanbul lokasyon DDoS korumalı Arma 3 server sahibi olabilirsiniz. Size verilecek sanal sunucuya istediğiniz gibi oyunu kurabilir ve yönetebilirsiniz.


Arma 3 yönetim paneli hakkında bilgi için BURAYA tıklayabilirsiniz.

 

Veya VDS içerisine Arma 3 kurulumu için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Sizler İçin En İyi Hizmet

SiberDC ARMA 3 sunucularında gösterdiği koruma ve kalite performansı ile en iyi hizmeti vermekten gurur duyar.

image

7/24 Destek

Tüm servislerimiz ile ilgili olarak teknik yada diğer konularda 7/24 destek ekibimize talep oluşturabilir ve sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

image

% 99.9 Uptime

%99.9 Uptime sözümüze güvenin. Sunucularınız hiç bir zaman kesintiye uğramadan sizlere hizmet edecektir. İşinizi en iyi şekilde yürütmek için SiberDC yanınızda.

image

En İyi Hizmet

SiberDC sizlere piyasadaki en iyi fiyatı sunarak en iyi hizmeti sağlamayı görev bilir. En uygun fiyat ve kalite için doğru yerdesiniz.

Genel Sorular

Sizlerden gelen en çok soruları cevapladık. Aklınızdaki diğer tüm soruları destek ekibimize 7/24 iletebilirsiniz.

Sanal sunucunuzu işletim sisteminize göre Linux tabanlı ise PuTTY, windows tabanlı bir sistem ise Uzak Masaüstü üzerinden bağlanarak 7/24 yönetebilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden kontrol panelinizden sunucunuz aç, kapat yapabilir ve dilediğiniz zaman sunucunuza format atabilirsiniz.
Sanal sunucular için Türkiye lokasyon kullanmaktayız. Sınırsız trafik ve 1Gbit hat ile sunucularınız uçuşa hazır halde olacaktır. Gerçek hız ve kaliteli performans ile sunucularınız gücünüze güç katacaktır. SiberDC olarak her zaman yanınızdayız...
Gerçek DDOS koruması ile sunucularınız güven altında. Gelişmiş TCP / UDP koruması ile her türlü uygulamaya özel koruma sağlanarak işinizi güvenle yapabilirsiniz. Özel port koruması isteğiniz doğrultusunda ayarlanarak aktif edilir ve gerçek korumanın keyfini çıkarabilirsiniz.
Yurt dışı sunucusu isteyen müşterilerimiz son nesil donanımlara ve yüksek hatta sahip Fransa lokasyon sunucularımızı tercih edebilirler. İsteğe göre firewall hizmeti de satın alabilirsiniz, fakat ping oranları Türkiye'ye göre daha yüksektir. Türkiye lokasyon sunucuları Bursa DGN veri merkezinden hizmet vermektedir. 10G uplink ve gelişmiş ddos koruması sayesinde düşük ping, yüksek hıza sahip sunuculara hemen sahip olabilirsiniz. Fiyat / Performans serisi arayanlar Almanya lokasyon sunucularımızı tercih edebilirsiniz. En uygun fiyata en iyi performansı alarak istediğiniz tüm uygulamaları çalıştırabilir ve kurabilirsiniz. Aldığınız sunucular tarafınıza sadece işletim sistemi kurulu bir şekilde teslim edilir. İçerisinde hazır oyun veya paket bulunmamaktadır. İsteğe göre default oyunlar kurulabilir. Hemen Al butonu ile devam ettiğinizde isteğinize göre sunucunuza ram, disk, cpu alabilirsiniz. Seçimlerinizi tamamladıktan sonra toplam fiyat sağ tarafta Bugün Ödenmesi Gereken: şeklinde görünecektir.