SiberDC...
Referanslarımız
2011 yılından beri hizmet veren SiberDC' yi tercih ederek başarısını ilerletmiş bazı değerli firmalar!

team

Taner Çakmak - Doğa Enerji
Doğa Enerji Esenyurt Elektrik Santrali, yabancı sermaye kullanılarak ve uluslar arası çevresel standartlar uygulanarak Türkiye’de işletmeye alınan ilk Yap-İşlet-Devret (YİD) elektrik santrallerinden biridir.
Web Sitesi
team

Doğa Holding
Doğa Enerji, Doğal Enerji, Doğa PVC, Sistem Mühendislik Erdem İnşaat ve daha fazlası Doğa Holding çatısı altında hizmetinizde. Temiz bir Dünya için Doğa Holding yıllardır hizmetinizde.
Web Sitesi
team

Samet Tumbar
Sağlık Bakanlığı Onaylı ve Yüksek Teknoloji Ürünler Kullanılarak Salgın Hastalıklarına Karşı Halkımız için En Uygun, Tüm Kapalı Alanlara Dezenfeksiyon Hizmeti Sağlamaktayız.
Web Sitesi
team

Nature Gıda
Nature Zeytinyağı Tesisleri'nde birinci kalite yağlık zeytin kullanılarak Şarköy, Gelibolu, Eceabat yöresi zeytinlerinden Maydos Zeytinyağı, Dalyan yöresi zeytinlerinden Troia Zeytinyağı, Behramkale yöresi zeytinlerinden Assos Zeytinyağı, KHomeros Zeytinyağı üretilmektedir.
Web Sitesi
team

Bulak Su
Bulak Su, kaynağı Uzungöl’ün zirvesinde, şişeleme tesisi TRABZON iline bağlı ÇAYKARA ilçesi, TAŞKIRAN mevkiinde bulunan, Türkiye’de faaliyet gösteren %100 Türk sermayeli ulusal bir markadır.
Web Sitesi
team

Hüseyin Kefeli
Günün 24 saati yol yardım hizmeti veren KEFELİ GRUP OTO YOL YARDIM, son model ve sigortalı araçlarıyla araç çekme, kurtarma, taşıma ve vinç hizmetlerini kusursuz, deneyimli ve profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla hizmet vermektedir.
Web Sitesi
team

Doğan Sancak
DosaArch kurulduğu günden bu yana bir çok başarılı projeye imza atmış ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiş mimari, teknik kontrol ve uygulama firmasıdır. DosaArch için önemli olan, dizayn ettiği ve uygulaması üstlendiği projelerin zamanında ve müşterinin güleryüzü ile tamamlanmasıdır. bunu sağlamak amacıyla sektöründeki en iyi firmalar ile işbirliği içinde çalışmaktadır.
Web Sitesi
team

Eras Oto
1997 yılında kurulan firmamız ilerleyen yıllarda üretimine başladığı ürünleri ile otomotiv sektöründe çığır açmıştır.Eras Oto Aksesuarları, piyasadaki arz talebi en iyi şekilde değerlendiren, yeniliğe açık olması nedeniyle en sağlıklı büyümenin müşteri memnuniyetine dayalı olduğunu bilen ve müşterilerine maksimum fayda sağlayan bir firmadır.Kaliteli ürün, kaliteli hizmet prensibinden vazgeçmeden en uygun fiyatı müşterilerine sunmayı ilke edinen firmamız, fabrikasyon üretim yapmaktadır.
Web Sitesi
team

Kalpir Gıda Lojisti
Kalpir Gıda Lojistik Tic. San. Ltd. Şti. Sağlık Dolu Bir Hayat İçin firmamız siz değerli müşterilerimize 2019 yılından bu yana profesyonel hizmet vermektedir, uzman kadromuz ile her zaman kaliteli ve garantili hizmetlerimiz ile sizlerin yanınızdayız.
Web Sitesi

1

Hazır mısın?
Gücüne güç katmaya hazır mısın? O zaman seni bekliyoruz...