En Uygun FiyataAlan Adı

En İyi Hizmet

SiberDC en iyi fiyat ve kaliteyi birleştirerek sizlere sunuyor. Sizleri mutlu etmek için SiberDC yanınızda.

image

7/24 Kontrol

Müşteri panelinizden satın aldığınız alan adlarını kolay ve basit bir şekilde yönetebilirsiniz. 7/24 NS gibi ayarları bizle iletişime geçmek zorunda kalmadan yapabilirsiniz.

image

En Uygun Fiyat

SiberDC en iyi fiyatlar ile sizleri bir alan adı sahibi yapmaya hazır.. Online ödeme yöntemi ile dilediğiniz zaman hızlı ve uygun fiyata hemen bir alan adı sahibi olabilirsiniz.

image

Domain Koruması

Güvenliğiniz için bir sorun ile karşılaşmamanız için domain kilidi sayesinde alan adınızı güvence altına alıyoruz. Transfer işlemlerinde bu kilidi kontrol panelinizden kaldırarak dilediğiniz zaman transfer yapabilirsiniz.

Genel Sorular

Sizlerden gelen en çok soruları cevapladık. Aklınızdaki diğer tüm soruları destek ekibimize 7/24 iletebilirsiniz.

Alan adı, bir Web sitesinin İnternet'teki adı ve adresidir. Bu adres olmadan bir İnternet kullanıcısı Web sitesine sadece IP adresiyle ulaşabilir. Örneğin şu anda gezmekte olduğunuz sitenin alan adı siberdc.com' dur.
Alacağınız alan adına karar verdikten sonra sorgulayarak alan adının boşta olup olmadığı kontrol etmelisiniz. Eğer alan adı boşta yani başkası tarafından satın alınmadıysa sepete ekleyerek bir ödeme yöntemi ile satın alabilirsiniz. Satın aldığınız alan adı saniyeler içerisinde aktif olur.
Alan adınızın NS adreslerini sitemizde üye girişi yaparak kontrol panelinizden 7/24 dilediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz. NS güncellemeniz saniyeler içerisinde aktif olacaktır. NS güncellemesi ardından siteniz artık belirlediğiniz NS adresleri üzerinden çalışacaktır.