SiberDC olarak, Sunucu Barındırma, Sunucu Kiralama, Web Hosting, Reseller Hosting, Radyo Hosting, TeamSpeak ,Paylaşımlı Sunucu , Firewall Hizmetleri vb. hizmetleri sağlamaya başladık.

Bizler aslında senelerdir bu sektörün yönünü belirleyen firmalarda 10 senelik bilgi birikimine sahiptik.

Senelerdir sektörde olmamızdan dolayı uzmanlık alanlarımızı genişleterek, iş kalitemizi maksimum düzeye taşıdık. Kısa süre içerisinde büyüyen firmamız, şuanda 500’ün üzerinde kullanıcıya hizmet vermektedir. 3000 üzerinde hosting sağlayan SiberDC mevcut donanım sayısı 300 adet sunucu olup aktif olarak 210 adet sunucu kullanmaktadır.

Türk Telekom, Super Online ve Cogent olmak üzere 3 farklı fiber ile bağlantılıdır. Jeneratör, UPS, İklimlendirme sistemlerine sahip Türkiye’ nin önde gelen veri merkezlerinden biri olan DGN Teknoloji ile çalışmaktadır.

Mevcut altyapımızı gün geçtikçe daha da ileriye taşımakta olan firmamız, sunucu donanımları olarak DELL, HP ve Fijutsu ürünlerini tercih etmektedir. Bunların yanı sıra, network altyapımızda da Juniper MX80 Router, Netscaler Load Balance, Mikrotik, DELL ve Cisco switchler gibi anahtarlama ekipmanlarımızı özellikle seçmekteyiz.

24 saat izlenen tüm sunucularımızın gerekli portları yazılımlar ile 5 dakikalık aralıklarla otomatik olarak gözetlenmektedir. Mevcut olan Pop nokta erişimlerimiz ve hat grafiklerimiz 24 saat yetkili personeller tarafından izlenmektedir.

SiberDC alt yapısında performanslı raid teknolojisi kullanılan sunucuları kullanmaktadır ve her bir yapı RAID 10 ile güçlendirilerek sağlamlaştırılmıştır. Her Raid yapılı sunucumuzda Hot Spare olarak 2 adet disk yedekte bekletilmektedir. Güvenliğiniz bizim için önemlidir!

SiberDC, sağladığı tüm hizmetler dahilinde, HIZLI olmayı kendisine ilke edinmiştir. Dolayısıyla, teknik destek bölümümüz 7/24 çalışmakta olup, tüm destek taleplerine bir kaç dakika içerisinde yanıt vermektedir.

SiberDC tüm servislerini Bursa lokasyonlu Türkiye veri merkezinden, veya isteğe göre Fransa ve Almanya lokasyondan sağlamaktadır. Tüm veri merkezlerinde yılların verdiği birikimlerle altyapıları oluşturulmuş , tüm donanım ve yazılım seçimlerinde sektörün en iyi markaları kullanılmıştır.

Vergi Bilgileri ;

Vergi Dairesi : Esenyurt
Vergi Numarası : 6140913674

about-description-img
image

900

Ürün

image

1100

Mutlu Müşteri

image

250

Sanal Sunucu

image

1660

Çözülen Talep