SiberDC...

SiberDC şirket temellerimiz 2011 yılına dayanmakta. 2011′ den beri hizmet veriyor ve bilgi birikimimizi hergün arttırmaya çalışıyoruz. Asıl olarak 2 hedef belirledik. DDoS saldırı koruması ve uygun fiyatlara hizmet sağlamak. Türkiye’ de maalesef DDoS konusu pek ele alınmamakta. DDoS koruma ihtiyacını bir çok müşteri yurt dışı kaynaklardan almakta. Bizlerin en büyük hedefi kendi ülkemizde kendi imkan ve bilgilermizi kullanarak en iyi koruma hizmetini Türkçe destek vererek en uygun fiyata sağlamak. DDoS koruma konusunda web sitelerinde oyun sunucularında %99 koruma sağlamayı başardık. Şu an bir oyun sunucunuz veya web siteniz var ise bunu kesintiye uğratmadan korumayı başarabiliyoruz. Geçen her günde altyapımızı güçlendiriyor ve yeni projeler üretiyoruz.

Diğer bir hedefimiz ise en uygun fiyata hizmet sağlamak. Yıllardır tüm ürünlerimizde en düşük fiyatları sunarak bütçenizi koruyoruz. Kaliteli hizmet ve bütçe dostu paketlerimiz ile SiberDC yüzlerce mutlu müşteriye ev sahipliği yapmakta.

Firmamız sunucu barındırma, sunucu kiralama, web hosting, reseller hosting, radyo veya video yayın hizmetler, mail hizmetleri, web yazılım, oyun sunucuları, sanal sunucular, sunucu otomasyon sistemleri, firewall hizmetleri, domain hizmetleri ve kişi / firmanıza özel, altyapınızda ürün ve destek sunmaktadır.

Senelerdir sektörde olmamızdan dolayı uzmanlık alanlarımızı genişleterek, iş kalitemizi maksimum düzeye taşıdık. Kısa süre içerisinde büyüyen firmamız, şuanda 500’ün üzerinde kullanıcıya hizmet vermektedir.

SiberDC Türk Telekom, Super Online ve Cogent olmak üzere 3 farklı fiber ile bağlantılıdır. Jeneratör, UPS, İklimlendirme sistemlerine sahip Türkiye’ nin önde gelen veri merkezlerinden biri olan DGN Teknoloji ile çalışmaktadır.

Mevcut altyapımızı gün geçtikçe daha da ileriye taşımakta olan firmamız, sunucu donanımları olarak DELL, HP, IBM ve Fijutsu ürünlerini tercih etmektedir. Bunların yanı sıra, network altyapımızda da Juniper, Netscaler, Mikrotik, DELL ve Cisco gibi lider markaların ekipmanlarını özellikle seçmekteyiz.

24 saat izlenen tüm sunucularımızın gerekli portları yazılımlar ile 5 dakikalık aralıklarla otomatik olarak gözetlenmektedir. Mevcut olan Pop nokta erişimlerimiz ve hat grafiklerimiz 24 saat yetkili personeller tarafından izlenmektedir.

SiberDC sanal sunucu alt yapısında performanslı raid teknolojisi kullanılan sunucuları kullanmaktadır ve her bir yapı RAID 10 ile güçlendirilerek sağlamlaştırılmıştır. Her Raid yapılı sunucumuzda Hot Spare olarak 2 adet disk yedekte bekletilmektedir. Güvenliğiniz bizim için önemlidir!

SiberDC, sağladığı tüm hizmetler dahilinde, HIZLI olmayı kendisine ilke edinmiştir. Dolayısıyla, teknik destek bölümümüz 7/24 çalışmakta olup, tüm destek taleplerine bir kaç dakika içerisinde yanıt vermektedir.

SiberDC tüm servislerini İstanbul lokasyonlu Türkiye veri merkezinden, veya isteğe göre Fransa, Almanya veya Amerika lokasyondan sağlamaktadır. Tüm veri merkezlerinde yılların verdiği birikimlerle altyapıları oluşturulmuş , tüm donanım ve yazılım seçimlerinde sektörün en iyi markaları kullanılmıştır.

Vergi Dairesi : Beykoz
Vergi Numarası : 7930474989
Adres : Kavacık Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. Tonoğlu Plaza No:3/4 No 116 Oda Beykoz/İstanbul

1

Hazır mısın?
Gücüne güç katmaya hazır mısın? O zaman seni bekliyoruz...