SiberDC...
Gelişmiş DDoS Koruması

SiberDC 2011 yılından beri DDoS koruması üzerine çalışır ve projeler üretir. Uygulamalarınız, oyunlarınız, web siteleriniz vb. hizmetleriniz için gelişmiş DDoS koruması sağlamaktayız. Tamamen kendi alt yapımız ve donanımlarımız ile dışarıya bağlı kalmadan, bilgi birikimimiz ile servislerinizi DDoS koruması altına alıyoruz. Özellikle oyun sunucularınız ve web sitelerinizde %99 oranında DDoS koruma garantisi sunmaktayız.

Bir çok oyun sunucusunun en büyük sorunu DDoS. Genelde oyun sunucularının kapanması veya batmasının nedeni DDoS saldırıs almasıdır. SiberDC olarak sizi bu dertten kurtarıyoruz. Oyun sunucularınız için TCP veya UDP protokolü farketmeksizin tüm portlarınızı koruma altına alıyoruz. Firewall alt yapımızda yıllardır belli başlı büyük oyunlar ve portlar için hali hazırda korumamız mevcuttur. MTA, SA-MP, FiveM, CS:GO, Half-Life alt yapısı oyunlar, Minecraft, Rust, Ark, Arma 3, Knight Online PvP Server, Metin2 PvP Server, Silkroad Pvp Server vb. bir çok oyunda kendini kanıtlamış firewall alt yapımız bulunmaktadır. Popüler olmayan ve çoğu yerde koruma sağlanmaya oyunlar için ücretsiz bir şekilde özel koruma hizmeti sunmaktayız. DDoS koruma konusunda bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Günümüzde en çok DDoS saldırısına maruz kalan hizmetlerden birisi ise web siteleri. Belli başlı yerlerde yükselmiş, kendini kanıtlamış ve başarı elde etmiş web siteleri maalesef rakipleri veya sevmeyenleri tarafından DDoS saldırısına maruz kalarak sitelerinin erişimini kaybetmekte. Genelde SEO açısından zarar vermek için web sitelerine saldırılar yapılarak zarar verilmekte. SiberDC firması olarak sizi bu yükten ve sorundan kurtarıyoruz. Sunucu veya hosting taşımadan NGINX ters proxy alt yapısı ile sitenizin sadece NS adreslerini değiştirerek sizi firewall üzerinden geçiriyor ve sitenizi koruma altına alıyoruz. Bir çok firmanın onlarca, yüzlerce dolara sattığı ve hala koruyamadığı web sitenizi bütçenize uygun en düşük fiyatlarla %99 garanti sunarak koruma altına alıyoruz. Sitenize gelebilecek her türlü GET / POST Flood saldırısı vb. saldırıları engelliyor ve web sitenizin kapanmamasını sağlıyoruz. Ayrıca DDoS korumamız %100 SEO dostudur. DDoS koruması hizmetimizden yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

DDoS korumasında sunduğumuz bazı özellikler ;

Layer 3 ve 4 Seviyesinde Koruma IP Bazlı Koruma Özel Port Koruması Paket Filtreleme
TCP + UDP Koruması Oyunlar İçin Özel Koruma IP Filtreleme İsteğe Göre Kural
Layer 7 Koruması WAF Hizmeti HTTP FLOOD Koruması Web Site Güvenliği
DDoS Koruması Botnet Koruması SYN Spoofing Koruması Ters Proxy Sistemi

Koruma İstiyorum! Nasıl Alacağım ?
  • Sisteminizi ve işinizi korumaya alın. Siber Saldırılardan korunmak için SiberDC ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz ön inceleme ardından ihtiyacınız olan korumayı SiberDC ekibi sizlere özel teklif ile sunacaktır.

Tüm Türlerde Koruma
  • SiberDC olabilecek tüm saldırı türlerinde %99.9 oranında koruma sağlamaktadır. Sizlere, sisteminize özel yapılan koruma sayesinde işiniz aksamadan faaliyetine devam edecektir.

Peki, DDoS Nedir?
  • DDoS yani Distributed Denial of Service (Dağıtık Hizmet Engelleme) saldırıları, tamamen bilgi güvenliği unsurlarından erişilebilirliği hedef almaktadır. Öncesinde sadece DoS (Denial of Service), yani tek bir kaynaktan hedefe doğru saldırı yapılması şeklinde ortaya çıkan bu saldırı türü, zamanla şiddetinin arttırılması için çok sayıda kaynaktan tek hedefe yapılan saldırı şekline dönüşmüştür.

1

Hazır mısın?
Gücüne güç katmaya hazır mısın? O zaman seni bekliyoruz...