Türkiye Lokasyon Kampanyalı Sunucular

Son nesil donanımlar ve limitsiz hat seçenekleri ile size ayrılmış özel sunucular

SERVERRAMHDDÜCRETSİZ IPTRAFİKLOKASYONFİYATSATIN AL
2X Intel® X5650 veya X557096 GB ECC1 TB SSD Disk (850MB/s Okuma-Yazma)10 ÜCRETSİZ İPSINIRSIZ TRAFİKBURSA439 TLDüzenle Satın Al
2X Intel® X5690 İşlemci96 GB ECC1 TB SSD Disk (850MB/s Okuma-Yazma)10 ÜCRETSİZ İPSINIRSIZ TRAFİKBURSA499 TLDüzenle Satın Al

Sizler İçin En İyi Hizmet

SiberDC sunucularında gösterdiği koruma ve kalite performansı ile en iyi hizmeti vermekten gurur duyar.

image

7/24 Destek

Tüm servislerimiz ile ilgili olarak teknik yada diğer konularda 7/24 destek ekibimize talep oluşturabilir ve sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

image

% 99.9 Uptime

%99.9 Uptime sözümüze güvenin. Sunucularınız hiç bir zaman kesintiye uğramadan sizlere hizmet edecektir. İşinizi en iyi şekilde yürütmek için SiberDC yanınızda.

image

En İyi Hizmet

SiberDC sizlere piyasadaki en iyi fiyatı sunarak en iyi hizmeti sağlamayı görev bilir. En uygun fiyat ve kalite için doğru yerdesiniz.

Genel Sorular

Sizlerden gelen en çok soruları cevapladık. Aklınızdaki diğer tüm soruları destek ekibimize 7/24 iletebilirsiniz.

sunucunuzu işletim sisteminize göre Linux tabanlı ise PuTTY, windows tabanlı bir sistem ise Uzak Masaüstü üzerinden bağlanarak 7/24 yönetebilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden kontrol panelinizden sunucunuz aç, kapat yapabilir ve dilediğiniz zaman sunucunuza format atabilirsiniz.
Sanal sunucular için Türkiye lokasyon kullanmaktayız. Sınırsız trafik ve 1Gbit hat ile sunucularınız uçuşa hazır halde olacaktır. Gerçek hız ve kaliteli performans ile sunucularınız gücünüze güç katacaktır. SiberDC olarak her zaman yanınızdayız...
Gerçek DDOS koruması ile sunucularınız güven altında. Gelişmiş TCP / UDP koruması ile her türlü uygulamaya özel koruma sağlanarak işinizi güvenle yapabilirsiniz. Özel port koruması isteğiniz doğrultusunda ayarlanarak aktif edilir ve gerçek korumanın keyfini çıkarabilirsiniz.
Sunucu barındırma paketlerimizde 1U alan vermekteyiz. Her +1U alan için +50 TL ücret alınmaktadır. Sunuculara 1Gbit dedicated hat verilmektedir. Hat taraflı herhangi bir limitleme veya sınırlandırma yapmamaktayız. Fakat 7/24 yoğun hat kullanımı yapan kullanıcıların hatları 50MB/s olarak limitlendirilmektedir. Sunucularımız Bursa lokasyon DGN veri merkezinde özel ayrılmış alanda bulunmaktadır. Tamamen kendi alt yapımız ve donanımlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Ayrıca sunucularınıza 7/24 ücretsiz destek vererek uzaktan istediğiniz tüm işlemleri yapmaktayız.