Otomatik Kurulum, Panelli Oyunlar

MTA 1.4 ve 1.5

Yukarıda yer alan oyunlar otomatik kurulum ve yönetim paneli olan oyunlardır. Satın aldığınızda oyunlar otomatik olarak kurulur ve yönetim panel bilgileri sizlere mail olarak iletilir.

Türkiye & Fransa VDS Oyunları

Yukarıda yer alan oyunların yönetim paneli yoktur. Size verilen sanal sunucular içerisine (Windows veya Linux) oyununuzu ve paketinizi kurup yönetmelisiniz.

 

Satın alacağınız sanal sunuculara (VDS) ücretsiz kurulum yaptığımız diğer oyunların listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Sizler İçin En İyi Hizmet

SiberDC oyun sunucularında gösterdiği koruma ve kalite performansı ile en iyi hizmeti vermekten gurur duyar. İstediğiniz oyunu kurmak için hemen bir sunucu satın alın.

image

7/24 Destek

Tüm servislerimiz ile ilgili olarak teknik yada diğer konularda 7/24 destek ekibimize talep oluşturabilir ve sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

image

% 99.9 Uptime

%99.9 Uptime sözümüze güvenin. Sunucularınız hiç bir zaman kesintiye uğramadan sizlere hizmet edecektir. İşinizi en iyi şekilde yürütmek için SiberDC yanınızda.

image

En İyi Hizmet

SiberDC sizlere piyasadaki en iyi fiyatı sunarak en iyi hizmeti sağlamayı görev bilir. En uygun fiyat ve kalite için doğru yerdesiniz.

Genel Sorular

Sizlerden gelen en çok soruları cevapladık. Aklınızdaki diğer tüm soruları destek ekibimize 7/24 iletebilirsiniz.

Sanal sunucunuzu işletim sisteminize göre Linux tabanlı ise PuTTY, windows tabanlı bir sistem ise Uzak Masaüstü üzerinden bağlanarak 7/24 yönetebilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden kontrol panelinizden sunucunuz aç, kapat yapabilir ve dilediğiniz zaman sunucunuza format atabilirsiniz.
Sanal sunucular için Türkiye lokasyon kullanmaktayız. Sınırsız trafik ve 1Gbit hat ile sunucularınız uçuşa hazır halde olacaktır. Gerçek hız ve kaliteli performans ile sunucularınız gücünüze güç katacaktır. SiberDC olarak her zaman yanınızdayız...
Gerçek DDOS koruması ile sunucularınız güven altında. Gelişmiş TCP / UDP koruması ile her türlü uygulamaya özel koruma sağlanarak işinizi güvenle yapabilirsiniz. Özel port koruması isteğiniz doğrultusunda ayarlanarak aktif edilir ve gerçek korumanın keyfini çıkarabilirsiniz.