SiberDC...
DDOS Korumalı Limitsiz VDS
Türkiye, Almanya, Fransa, Amerika lokasyon seçenekleri ve %99 uptime garantisiyle birlikte limitsiz trafikli ve DDOS korumalı sanal sunucularımız hizmetinizdedir. İsteğinize Göre Linux veya Windows tabanlı işletim sistemi kurulabilmektedir. Sunucular otomatik kurulum ile bir kaç dakika içerisinde hazır olmaktadır. Full yönetim paneli sayesinde 7/24 format, aç, kapat, reset işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Neden VDS Almayalım?

VDS paketleri işinizi bir tık ileriye taşımaya yardımcı, başlangıç seviyesi ve bütçe dostu sunuculardır. En uygun fiyatlar ile SiberDC sizlere DDoS korumalı sanal sunucu paketleri sunar.

Tam Root Erişimi

Sanal sunucular `` root `` seviyesinde kontrolünüz altındadır. Sunucuları dilediğiniz gibi yapılandırabilir ve yönetebilirsiniz.

Full Root
Anında Teslim

SiberDC Türkiye, Fransa ve Amerika lokasyon sunucularında otomatik kurulum kullanır ve sipariş ettiğiniz an anında sizlere teslim eder.

Hızlı Teslimat
%99.9 Uptime

Tüm lokasyonlarda %99.9 garantisi sunuyoruz. İşinizi kesintiye uğratmadan, aksatmadan 7/24 aktif tutuyoruz. Altyapınız SiberDC ile her daim güvende!

Uptime Garantisi

Sanal Sunucular Hakkında Genel Sorular

Sizlerden gelen en çok soruları cevapladık. Aklınızdaki diğer tüm soruları destek ekibimize 7/24 sorabilirsiniz.

Sanal Sunucumu Nasıl Yönetebilirim ?
  • Sanal sunucunuzu işletim sisteminize göre Linux tabanlı ise PuTTY, windows tabanlı bir sistem ise Uzak Masaüstü üzerinden bağlanarak 7/24 yönetebilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden kontrol panelinizden sunucunuz aç, kapat yapabilir ve dilediğiniz zaman sunucunuza format atabilirsiniz.

Hangi İşletim Sistemleri Mevcut?
  • Tüm sanal sunucularımız da aşağıdaki işletim sistemleri otomatik kurulum kapsamındadır. İstediğiniz işletim sistemini 7/24 tek tuşla kontrol paneli üzerinden yeniden kurabilirsiniz.

    Centos 7 64 Bit, Centos 8 Stream 64 Bit, Centos 9 Stream 64 Bit, Ubuntu 20.04.4 64 Bit, Ubuntu 22.04 64 Bit, Debian 10.12 64 Bit, Debian 11.3 64 Bit, FreeBSD 13.1 64 Bit, Windows Server 2016 64 Bit, Windows Server 2019 64 Bit, Windows Server 2022 64 Bit

Lokasyon Nedir ?
  • Sanal sunucularda lokasyon alanında yazan ülke, sunucunun barındığı, yer aldığı yerdir. Örneğin Türkiye lokasyon bir sunucu Türkiye' de barınmaktadır. Amerika, Fransa ve Almanya lokasyondan alacağınız sunucular, o ülkenin topraklarında barınmakta ve o ülkenin internet alt yapısını kullanmaktadır.

DDOS Korumanız İyi mi?
  • Gerçek DDOS koruması ile sunucularınız güven altında. Gelişmiş TCP / UDP korumamız ile uygulama veya oyunlarınızda Layer 3 ve 4 seviyesinde %99 koruma sağlamaktayız. Web siteleriniz için Layer 7 seviyesinde HTTP Flood koruması sağlamaktayız.

Ping Sorun OIur Mu?
  • Eğer bir oyun sunucusu açıyorsanız en düşük pinge ihtiyacınız olacağı için Türkiye lokasyon önermekteyiz. Hassas oyunlarda Türkiye harici diğer lokasyonlar +70 üzeri ping vereceği için sorun yaşayabilirsiniz. Bir web sitesi veya herhangi bir uygulama çalıştırıyorsanız (pinge bağlı olmayan) bütçenize en uygun sanal sunucu paketini alabilirsiniz. Web siteleri veya benzeri uygulamalar için ping veya lokasyonun önemi yoktur.

1

Hazır mısın?
Gücüne güç katmaya hazır mısın? O zaman seni bekliyoruz...