En Uygun Fiyata SSL Sertifikaları

Web sitenizi 1 adım öne taşımak için SSL sertifikaları

SertifikaŞifrelemeTeslimat Süresi99.9% Tarayıcı UyumluluğuYeşil Adres ÇubuğuSubdomain DesteğiFiyatSATIN AL
Comodo PositiveSSL128/256 BIT ŞifrelemeHemenEvetEvetHayır50 TLSATIN AL
RapidSSL Standard128/256 BIT ŞifrelemeHemenEvetEvetHayır75 TLSATIN AL
GGSSL Domain SSL128/256 BIT ŞifrelemeHemenEvetEvetHayır55 TLSATIN AL
Comodo PositiveSSL Wildcard128/256 BIT ŞifrelemeHemenEvetEvetEvet360 TLSATIN AL
İsteğe Göre SSL????????????İletişime Geçin

Sizler İçin En İyi Hizmet

SiberDC müşterilerine 7/24 verdiği hizmetten her daim gurur duyar.

image

7/24 Destek

Tüm servislerimiz ile ilgili olarak teknik yada diğer konularda 7/24 destek ekibimize talep oluşturabilir ve sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

image

% 99.9 Uptime

%99.9 Uptime sözümüze güvenin. Sunucularınız hiç bir zaman kesintiye uğramadan sizlere hizmet edecektir. İşinizi en iyi şekilde yürütmek için SiberDC yanınızda.

image

En İyi Hizmet

SiberDC sizlere piyasadaki en iyi fiyatı sunarak en iyi hizmeti sağlamayı görev bilir. En uygun fiyat ve kalite için doğru yerdesiniz.

Genel Sorular

Sizlerden gelen en çok soruları cevapladık. Aklınızdaki diğer tüm soruları destek ekibimize 7/24 iletebilirsiniz.

sunucunuzu işletim sisteminize göre Linux tabanlı ise PuTTY, windows tabanlı bir sistem ise Uzak Masaüstü üzerinden bağlanarak 7/24 yönetebilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden kontrol panelinizden sunucunuz aç, kapat yapabilir ve dilediğiniz zaman sunucunuza format atabilirsiniz.
Sanal sunucular için Türkiye lokasyon kullanmaktayız. Sınırsız trafik ve 1Gbit hat ile sunucularınız uçuşa hazır halde olacaktır. Gerçek hız ve kaliteli performans ile sunucularınız gücünüze güç katacaktır. SiberDC olarak her zaman yanınızdayız...
Gerçek DDOS koruması ile sunucularınız güven altında. Gelişmiş TCP / UDP koruması ile her türlü uygulamaya özel koruma sağlanarak işinizi güvenle yapabilirsiniz. Özel port koruması isteğiniz doğrultusunda ayarlanarak aktif edilir ve gerçek korumanın keyfini çıkarabilirsiniz.
Sunucu barındırma paketlerimizde 1U alan vermekteyiz. Her +1U alan için +50 TL ücret alınmaktadır. Sunuculara 1Gbit dedicated hat verilmektedir. Hat taraflı herhangi bir limitleme veya sınırlandırma yapmamaktayız. Fakat 7/24 yoğun hat kullanımı yapan kullanıcıların hatları 50MB/s olarak limitlendirilmektedir. Sunucularımız Bursa lokasyon DGN veri merkezinde özel ayrılmış alanda bulunmaktadır. Tamamen kendi alt yapımız ve donanımlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Ayrıca sunucularınıza 7/24 ücretsiz destek vererek uzaktan istediğiniz tüm işlemleri yapmaktayız.